Poranny przegląd prasy

Tomasz Sikora, Katarzyna Górna | Utworzono: 2017-03-20 07:56 | Zmodyfikowano: 2017-03-20 07:56
Poranny przegląd prasy -

W internecie od wczoraj gorące komentarze na temat sondażu poparcia dla partii publikowanego dziś w rzeczpospolitej - PiS traci 5 pkt% PO zyskuje 10 i różnica między partiami spadła do dwóch pkt procentowych. To pierwszy sondaż po brukselskiej szarży. Politycy PiS z prezesem Kaczyńskim na czele komentują spokojnie - spodziewaliśmy się tego i to chwilowe wahnięcie. 

Dziś zaczyna się proces za bombę w autobusie. O usiłowanie zabójstwa wielu osób w zamachu terrorystycznym oskarża prokuratura Pawła R., który w maju ubiegłego roku zostawił we wrocławskim autobusie bombę domowej roboty. dziś rusza proces - sprawę od początku opisują obie wrocławskie gazety.

Nazywali się dumnie: Kancelaria Prawna Proculus, El Global lub Council Finance, a umowy z klientami podpisywali często na masce samochodu, ba - nawet na parkingu autostrady, umowy kredytowe, z oprocentowaniem sięgającym 35 procent. Gangsterzy, którzy udawali prawników i bankowców to w istocie oszuści, którzy - jak pisze dziś "Gazeta Wrocławska" są już w rękach policji.

Uwaga, będziemy teraz wyczulać rodziców i nauczycieli. Niebieski wieloryb, to bardzo i niebezpieczna "gra"(?), która nazywa się z angielska Blue whale challenge, gra, która rozpoczęła się w Rosji. Wszystko zaczyna się internecie - pisze "Gazeta Wrocławska. Tzw. opiekun namawia do robienia nacięć na przedramionach, potem każe wstawać o niezwykłych porach i znów to robić, po to by na końcu namawiać do popełnienia samobójstwa. W Rosji pierwsze ofiary już są, ich sprawców, wciąż szuka policja, a w Polsce MEN rozesłało do szkół ostrzeżenie...

Pamiętacie aferę Amber Gold? Samoloty, kredyty, ludzie pozostawieni z długami a sprawca całego zamieszania za kratkami - słowem Amber Gold. Dziś "Fakt" pisze, że Marcin P, czyli ten, który za to wszystko odpowiada może pogrążyć...Donalda Tuska. Jak Michał Tusk, syn byłego premiera znalazł pracę w Amber Gold? Marcin P twierdzi, że wcale nie chciał go zatrudniać, ale musiał, był naciskany przez ważnych ludzi...czy Amber Gold, to nie tylko afera finansowa ale również polityczna? 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.