Poranny przegląd prasy

Katarzyna Górna-Drzewosz, Tomasz Sikora | Utworzono: 2016-10-05 09:02
Poranny przegląd prasy -

W gazetach walka gigantów czyli Tusk i Kaczyński w szermierce na ploteczki. Szef PiS mówi że w prokuraturach są sprawy które mogą się skończyć zarzutami dla byłego szefa PO. Tusk mówi - to pogadajmy o tym w debacie. A figa z makiem - mniej więcej tak odpowiadają akolici prezesa PiS.

"Wyborcza Wrocław" nie może się zdecydować - najpierw w ubiegłym tygodniu młotkowała magistrat by nie burzył kamienic przy Pułaskiego, w tym dla odmiany lamentuje że skoro kamienice po apelach zostaną to nie będzie obwodnicy śródmieścia.

Słowem z deszczu pod rynnę - a w tym wypadku dziurawą bo XIX wieczną.

Agata Młynarska wyleciała z pracy za krytykę 500+ informuje "Super Express". Młynarska 3 tygodnie była redaktor naczelna sklepowej gazetki w sieci drogerii. Po pracy pozostał tylko smród. Z kolei z domu Andrzeja Grabowskiego wyleciała żona Anita. Aktor kazał jej się wyprowadzić i zarządzał rozwodu. słowem świat według kiepskich

Bank mleka powstaje we Wrocławiu. Żeby nie było wątpliwości - bank mleka kobiecego - co oznacza, że jeśli kobieta karmiąca, ma mleka za dużo może zanieść i o dokarmić inne niemowlaczki, o tym dziś "Gazeta wrocławska"

A w "Dzienniku Gazecie Prawnej", na żółtych stronach, pytanie po co nam dzielnicowy, w jakich sprawach jest przyjacielem pierwszego kontaktu i czy są sytuacje, w których kontakt z nim jest niewskazany?

Największa popularnością cieszy się ostatnio jaglana, ale też mocno odrodziła się gryczana - kasze królują ostatnio w naszych menu. I dobrze, bo to samo zdrowie. Polski specjał, którym możemy się chwalić - w ramach dbania o zdrowia "Gazeta wrocławska" pisze dziś o kaszach.

A w dodatku "Nauka Wyborczej" o tym, m.in, że moralność to atawizm i odziedziczyliśmy ja po zwierzętach. Pytanie, które nurtuje naukowców jest takie, czy jeśli w jakiś sposób wyzbędziemy się moralności, wejdziemy na wyższy poziom ewolucji?

Robert Gonera, nasz aktor z Wrocławia, który ostatnio właśnie zaczął grać w nowym serialu Belfer, dzieli się z "Faktem" swoimi przemyśleniami o miłości i mówi, że to już koniec, już w nią nie uwierzy, co wyraża słowami, do cyca się już nie przytulę.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.