Sztuka w RW Kultura: MADOA i mnóstwo BWA Wrocław [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-08-07 16:55 | Zmodyfikowano: 2018-08-07 17:18

Na Wyspie Tamka trwa kolejna odsłona projektu MADOA. W Arsenale, oddziale Muzeum Miejskiego Wrocławia, można oglądać wystawę malarstwa "Inner Path", a w Galerii Za Szybą "INTANGIBLES " zdjęcia Bianci Patrici Isenbee. W temat chwilę po 16:00 wprowadziła nas Anna Biela.

Posłuchaj całej rozmowy:


Czym dziś jest estetyka i czy w sztuce aktualny jest ciągle model awangardowy? To tematy przewodnie nowego, siedemsetnego numeru "Biura" - organu prasowego BWA Wrocław, o którym około 16:45 opowiadała Anna Mituś.

Posłuchaj całej rozmowy:


Po trzech latach od swojej wystawy „Subtelności” w galerii SIC! BWA Wrocław niemiecka artystka Judith Röder wraca do Wrocławia. Tym razem planuje zająć się kontekstem środowiska naturalnego, a osią jej zainteresowań będzie relacja między światem przyrodniczym a tożsamością kulturową. Po 17:20 w naszym studiu artystka gościła w towarzystwie Zofii Reznik i Joanny Kobyłt.

Posłuchaj całej rozmowy:


A na koniec powracająca po przerwie Katarzyna Roj. Punktem wyjścia do naszego spotkania była "Empatia, teraz! Dizajn empatyczny kontra największe errory współczesnego świata" czyli nowa wystawa w BWA Dizajn.

Posłuchaj całej rozmowy:


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.