Pożar pensjonatu w Stroniu. Pali się dach z instalacją fotowoltaiczną [WIDEO]
![Pożar pensjonatu w Stroniu. Pali się dach z instalacją fotowoltaiczną [WIDEO] - W Stroniu-Wsi płonie dach Willi Diana. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. JustyNa / Lądecko-Strońskie archiwum](/img/articles/151688/uUrAs8Csx4.jpg)
W Stroniu-Wsi płonie dach Willi Diana. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. JustyNa / Lądecko-Strońskie archiwum
Płonie pensjonat Willa Diana w Stroniu-Wsi. Zapaliła się zainstalowana na dachu instalacja fotowoltaiczna. Jak informuje mł. asp. Natalia Przytarska z Komendy Powiatowej PSP w Kłodzku, zgłoszenie do strażaków wpłynęło o godzinie 14:09 we wtorek (10 czerwca). Na miejscu ogień gasi 14 zastępów straży pożarnej.
3 osoby zostały ewakuowane z budynku, w wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany.
Sprawdź też: Dramatyczna interwencja policji w Bolkowie. Zatrzymany kierowca usłyszał prokuratorskie zarzuty
Komentarze (4)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Elektryk
2025-06-11 21:49:34 z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Odpowiedz
Ludziska, cieszcie się że wyprostowani chodzicie. Prąd z fotowoltaiki taki sam jak i w instalacji domowej. Warto ci jakiś czas zrobić przegląd tego. Większość Polaczków twierdzi dobra jest.... Są tego efekty. A czy to konkretnie wina fotowoltaiki dowiemy się niebawem, jak zweryfikuje to specjalista do spraw przeciwpozarowych.
zgłoś do moderacji
~Paweł Gawel
2025-06-11 12:40:00 z adresu IP: (2a02:a03f:626b:2f00:96d5:x:x:x)
Gard? Nie montuje się na dachu? A gdzie, według ciebie? Na całym świecie montuje się na dachach
~flora
2025-06-10 17:29:00 z adresu IP: (83.168.xxx.xxx)
"Pseudo montażyści fotowoltaiki" to termin odnoszący się do nieuczciwych firm lub osób, które oferują usługi montażu paneli fotowoltaicznych, ale działają w sposób oszukańczy lub wykorzystują brak wiedzy klientów. Często stosują fałszywe obietnice, ukryte koszty i niską jakość materiałów.
~Gard
2025-06-10 20:43:27 z adresu IP: (83.23.xxx.xxx)
Nie pseudomontażyści tylko sposob montażu. Nie montuje się paneli na dachu!
Niektóre firmy ubezpieczeniowe Nie chcą już ubezpieczać budynków z fotowoltaiką na dachu.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

