Koszykarki CCC Polkowice w półfinale Pucharu Polski

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-01-23 19:44

Po inauguracyjnej kwarcie CCC prowadziło tylko 16:13. Polkowiczanki przewagę wyrobiły sobie na początku drugiej odsłony. Przez pierwsze 3 minuty i 15 sekund dolnośląski zespół rzucił 9 punktów i nie stracił żadnego. AZS już się nie podniósł. Złudzenia odebrała trzecia kwarta. CCC wygrało ją 18:6. Zespół Arkadiusza Rusina w całym spotkaniu okazał się lepszy 69:53.

W półfinale Pucharu Polski, polkowiczanki zmierzą się z Wisłą Can-Pack Kraków. Drugą parę stworzy zwycięzca meczu Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet i Energa Toruń.

CCC Polkowice - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 69:53 (16:13, 23:19, 18:6, 12:15)

Punkty dla CCC: Sverrisdottir 14, Greene 11 (12 zbiórek), Szczepanik 10, Owczarzak 9, Puss 9, Sutherland 6, Swanier 5, Jeziorna 2, Kaczmarska 3

Punkty dla AZS: Sobek 10, Zoll 9, Stelmach 9, Jaworska 6, Brewer 6, Ogorodnikowa 4, Czarnodolska 4, Piekarska 3, Szajtauer 2,