NBG 29/07: OFF Festival, St. Paul and The Broken Bones, Arcade Fire, Richard Dawson, This Is The Kite, Prophets Of Rage, David Gilmour

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2017-07-29 15:30 | Zmodyfikowano: 2017-07-29 15:30
A|A|A

NBG 29/07

Ale na początek OFF. Kogo i dlaczego warto sprawdzić? Spróbujemy dokonać selekcji najciekawszych artystów, którzy pojawią się w Dolinie Trzech Stawów w przyszły piątek i w sobotę (za tydzień w Nie Było Grane również OFF, tyle że artyści, którzy zaprezentują się w niedzielę: muzyka w wydaniu 'wściekłość i wrzask'). Dziś po 16.00 spodziewajcie się więc solidnej żeńskiej reprezentacji, powrotu do przeszłości i dźwięków z Wrocławia!

Będziemy też relacjonować zakończony przed tygodniem Colours of Ostrava. Gwiazd nie brakowałobyły też mniej znane projekty jak i spektakularne koncerty. Tutaj na uwagę zasługuje żywiołowy występ St. Paul and The Broken Bones.

Tak się akurat składa, że tuż przed wejściem na scenę wokalista i frontmanem grupy Paul Janeway poświęcił mi chwilę i przed mikrofonem Nie Było Grane odpowiedział na kilka pytań. Wobec tego opowieści niedoszłego pastora oraz muzyka przezeń tworzona – gwarantowane!


Na koniec premierowe dźwięki. Spodziewajcie się selekcji z piątkowego wydawnictwa Arcade Fire (płyta miażdży!), nowego Micka Jaggera, znajdziemy też miejsce dla koncertowego Davida Gilmoura (choć jeszcze nie z Wrocławia) i kolejną zapowiedź debiutu Prophets of Rage. Zróbcie też miejsce na porcję z kolejnej tegorocznej produkcji Johna Parisha, choć tego kto został jego nową podopieczną (po Aldous Harding i PJ Harvey), na razie Wam nie zdradzę.

Audycja Nie Było Grane czyli sludge, doom, indie, shoegaze, alternatywa, eksperymenty i proste piosenki - Radio Wrocław Kultura, w soboty od 16.00 do 19.00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama