Bez niespodzianki w Zabrzu. Chrobry przegrał z Górnikiem

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2020-02-21 20:28

Chrobry zaczął mecz odważnie i przez moment prowadził nawet dwoma bramkami, ale po 10 minutach było 4:7 i to Górnik kontrolował grę. Gospodarze do przerwy jeszcze powiększyli przewagę i byli lepsi o 5 trafień.

W drugiej połowie nadal bardzo dobrze grał Aleksandr Buszkow, który z 8 bramkami był najlepszym strzelcem Górnika, który po 43 minutach prowadził aż 27:20. Chrobry próbował gonić, ale drużynę z Głogowa stać było tylko na nieznaczne zniwelowanie strat. Na pocieszenie najlepszy strzelec gości - Oleksandr Tilte też zanotował 8 bramek.

NMC Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 35:29 (19:14)

Najwięcej bramek: dla Górnika - Aleksandr Buszkow 8, Bartłomiej Bis 5 oraz Adrian Kondratiuk, Bartłomiej Tomczak, Jan Czuwara i Szymon Sićko po 4, dla Chrobrego - Oleksandr Tilte 8 oraz Adam Babicz, Jakub Orpik, Kacper Grabowski, Kamil Sadowski i Marcel Zdobylak po 3. (PAP)