Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (21.10-27.10)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2019-10-20 09:45 | Zmodyfikowano: 2019-10-20 09:45
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek/Radio Wrocław

Radio Wrocław zaprasza wszystkich 27 października na przygodę biegową z przymrużeniem oka, nutką strachu i pod znakiem ciekawych przebrań. W niedzielę we Wrocławiu odbędzie się pierwszy Bieg Halloween. Do pokonania 5 kilometrów po ścieżkach Parku Grabiszyńskiego. Nie zabraknie halloweenowych akcentów, a na mecie na wszystkich uczestników oprócz okolicznościowych medali czekać będzie gorąca zupa-krem z dyni. Dodatkową atrakcją będzie konkurs na najciekawsze i najbardziej zaskakujące przebranie halloweenowe. W programie także Bieg Krasnala dla najmłodszych. Start Biegu Halloween o godz. 15.00 w Parku Grabiszyńskim, przy Górce Żołnierzy Polskich. Więcej szczegółów i zapisy TUTAJ

W niedzielę 27 października odbędzie się dziesiąty i przedostatni już w tym roku etap akcji Prusice Biegają. Uczestnicy będą mieć do pokonania 5-kilometrową trasę. Chętni mogą przebiec dystans dwukrotnie dłuższy. Start i meta przy Prusickim Centrum Fitness przy ul. Żmigrodzkiej. Początek rywalizacji o 9.30. Można się zapisać na miejscu zawodów.

W niedzielę w Jaworze już po raz 16. rozegrany zostanie Memoriał Stefana Mielczarka. Dystans to 10 km. Uczestnicy pokonają trzy okrążenia ulicami miasta. Start biegu, upamiętniającego Honorowego Obywatela miasta, 27 października o godz. 12.00 przy Zespole Szkół nr 1 w Jaworze.

Niedziela upłynie także pod znakiem tradycyjnego biegania w Lubinie. 27 października odbędzie się tam już 34. Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą. To jedna z najstarszych imprez biegowych w Zagłębiu Miedziowym. Biegacze rywalizować będą ulicami miasta na 10-kilometrowej trasie. Po raz pierwszy imprezie głównej towarzyszyć będzie Bieg Sztygarski na 1 Milę. Start o godz. 11.00 ze stadionu RCS w Lubinie.

W niedzielę 27 października we Wrocławiu już po raz 12. ruszą na trasę uczestnicy Biegu Energetyka. Do pokonania dystans 4300 metrów w Parku Kozanowskim. Bieg jest bezpłatny, wymagane są jednak wcześniejsze zapisy. Początek o godz. 10.00 przy hali sportowej Orbita.

 

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama