Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (2.03-8.03)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2020-03-01 11:20 | Zmodyfikowano: 2020-03-01 11:20

7 marca rozegrany zostanie 11. i ostatni już etap cyklu Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Rywalizację zakończy test Coopera w Lubinie, czyli bieg w którym liczy się dystans pokonany w czasie 12 minut. Test rozpocznie się o godz. 11.00 na Stadionie Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie. Można się zapisać także w dniu zawodów.

Tego samego dnia (7 marca) na trasę ruszą uczestnicy 7. edycji Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego im. Tomka Kowalskiego. Zaprawieni w górskich biegach zawodnicy pokonają 54-kilometrowy dystans z Polany Jakuszyckiej do Karpacza. Trasa w zdecydowanej większości prowadzi szlakami turystycznymi Karkonoszy m.in. przez szczyty Śnieżki i Szrenicy. Trzeba ją pokonać w 10,5 godziny. Łączna suma podbiegów przekracza 2000 m. Komplet uczestników wyłoniono w losowaniu. Start Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego w sobotę o godz. 7.30 w Jakuszycach.

8 marca we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Dziesiątki Wroactiv. Dystans do pokonania - jak w nazwie imprezy. Biegacze będą rywalizować w okolicach Stadionu Miejskiego. Dziesiątka Wroactiv wystartuje w sobotę o godz. 13.00 z esplanady Stadionu. Imprezie głównej towarzyszyć będą biegi dla najmłodszych.


SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.