Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (27.01-2.02)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2020-01-26 11:00 | Zmodyfikowano: 2020-01-26 11:00

W niedzielę będzie można w kolorowym towarzystwie sprawdzić swoją zimową kondycję na dystansie 10 km. 2 lutego o godz. 11.00 sprzed hotelu Gem przy ul. Mianowskiego we Wrocławiu wystartuje 5. Bieg Karnawałowy. Uczestnicy rywalizować będą na płaskiej trasie o nawierzchni asfaltowo-szutrowo-brukowej po uliczkach Zacisza oraz wałami Odry i jej kanałów. Sportowym zmaganiom towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie biegaczy.

fot. pro-run.pl

Na uczestników poza nagrodami czeka pamiątkowy medal oraz maska karnawałowa w pakiecie startowym. Zapisy elektroniczne do 1 lutego; w przypadku wolnych miejsc możliwe również w dniu zawodów. W programie imprezy także mini Bieg Karnawałowy dla najmłodszych.

Szczegóły TUTAJ

W niedzielę 2 lutego po raz kolejny na starcie staną uczestnicy cyklu ZiMNaR, czyli Jelczańsko-Oławskiego Zimowego Maratonu na Raty. Piąta impreza odbędzie się w Miłoszycach. Uczestnicy będą mieć do pokonania 7 kilometrów na tamtejszej ścieżce biegowej „Miłoszycka Siódemka” przy ul. Dziuplińskiej. W zawodach mogą wystartować także amatorzy nordic walking. Start o godz. 11.00.


SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.