Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (13.01-19.01)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2020-01-12 13:50 | Zmodyfikowano: 2020-01-12 13:50

Miłośnicy biegania po górach spotkają się w sobotę 18 stycznia przy Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnym Parku Narodowego Gór Stołowych w Karłowie. To właśnie sprzed tego obiektu o godz. 9.00 wystartuje 6. Zimowy Półmaraton Gór Stołowych. Meta usytuowana jest przy schronisku PTTK na Szczelińcu. 21-kilometrowa trasa jest wymagająca technicznie i prowadzi szlakami turystycznymi Gór Stołowych. Lista zgłoszeń jest już zamknięta.

Charytatywny Bieg dla Karoliny - to impreza, która 18 stycznia odbędzie się w Legnicy. Uczestnicy rywalizować będą na alejkach w tamtejszym Parku Miejskim. Dystans główny to 9 km. W programie także marsz nordic walking na 3 km oraz zmagania dla dzieci i młodzieży. Start o godz. 12.00. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie Karoliny Ceglarskiej.

Przed nami trzecia część biegowego festiwalu na ziemi oławskiej. W niedzielę 19 stycznia po raz kolejny na starcie staną uczestnicy cyklu ZiMNaR, czyli Jelczańsko-Oławskiego Zimowego Maratonu na Raty. Trzecia impreza odbędzie się w Janikowie. Uczestnicy będą mieć do pokonania stały dystans 7 kilometrów. Start o godz. 11.00 z boiska przy ul. Sportowej w Janikowie.

 

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.