Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (13.12-19.12)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2015-12-12 14:50 | Zmodyfikowano: 2015-12-12 14:52
A|A|A

fot. Bierutowska Grupa Biegowa

Przed nami przedostatni tegoroczny Parkrun. Kolejna impreza tego cyklu odbędzie w sobotę 19 grudnia we Wrocławiu. Jak zwykle będzie to bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu. Trasa usytuowana jest na wałach pomiędzy Mostem Trzebnickim i Warszawskim. W zdecydowanej większości prowadzi alejkami szutrowymi. Start o godz. 9.00 na wałach od strony Mostu Trzebnickiego na wysokości działek. Udział w biegu jest bezpłatny ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji oraz przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Szczegóły na www.parkrun.pl.

W sobotę 19 grudnia rozpocznie się siódma edycja Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Cykl zainauguruje bieg na 6 km w miejscowości Pielgrzymka. Start o godz. 11.00. Biuro zawodów mieści się w tamtejszej w Szkole Podstawowej. Wystartować może każdy, kto ukończył 12 lat. Zapisy internetowe do 18 grudnia. Siódma edycja GP Zagłębia Miedziowego obejmuje dziewięć biegów i potrwa do marca.

I na koniec spontaniczne bieganie organizowane przez Bierutowską Grupę Biegową. W niedzielę 20 grudnia odbędzie się finałowy 4. etap sportowego cyklu "Cztery Pory Roku". Tym razem uczestnicy pobiegną nową trasą ze wsi Kijowice koło Bierutowa. Bieg na 5 km jest darmowy i ma charakter nieoficjalny. Zapisy również w dniu zawodów. Start o godz 11.00. Na mecie organizatorzy zapewniają drobny poczęstunek oraz świąteczną niespodziankę dla każdego pełnoletniego biegacza. Więcej szczegółów na facebookowym profilu Bierutowskiej Grupy Biegowej.

Filmowe zaproszenie na bieg w Kijowicach:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama