Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (9.04-15.04)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-04-09 13:30 | Zmodyfikowano: 2018-04-09 13:30
A|A|A

Na wiosenne bieganie do Parku Grabiszyńskiego w sobotę 14.04 zaprasza Stowarzyszenie Pro-Run. W imprezie Go Bieg z Fizjoterapią do wyboru będą dystanse 5 lub 10 km oraz rywalizacja dla najmłodszych. Start rywalizacji o godz. 11.00 na polanie obok pętli tramwajowej w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu. Zgłoszenia internetowe do 11.04 lub do wyczerpania limitu miejsc.

W sobotę 14 kwietnia o godz. 3.00 ze schroniska pod Śnieżnikiem już po raz piąty ruszy Bieg Kreta. Trasa liczy 110 km i prowadzi przez Góry Bialskie, Złote, Bardzkie i Sowie do mety w Lasocinie koło Bielawy. Bieg Kreta jest „rajdem” towarzyskim, w którym może wziąć udział każdy. Nie ma żadnego organizatora ani regulaminu. Każdy uczestnik biegnie na własną odpowiedzialność, zabezpiecza sobie trasę, support, wyżywienie i wyposażenie. Zapisy internetowe na portalu datasport.

Zdobywca Góry Parkowej - to impreza, która w najbliższą sobotę (14.04) odbędzie się w Kamiennej Górze. Uczestników czeka rywalizacja na ciekawej, ok. 11-kilometrowej trasie. Nie brak na niej podbiegów, a jej fragment prowadzi przez Kamiennogórskie Podziemia. W programie zawodów także zmagania w nordic walking na 5 kilometrów. Udział w imprezie jest bezpłatny. Limit to 500 uczestników. Start biegu o godz. 12.00 ze stadionu przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ:14 kwietnia na terenie Nadleśnictwa Wołów odbędzie się kolejny etap Leśnego Maratonu na Raty. Czwarte zawody cyklu odbędą się w miejscowości Kłopotówka k. Wołowa. Do pokonania ok.10,5 kilometra. Start o godz. 10.00. Zapisy w biurze zawodów w dniu imprezy.

Amatorów biegania po zmroku zaprasza Brzeg. W sobotę 14.04 sprzed Gimnazjum Piastowskiego wyruszą na trasę uczestnicy 3. Nocnej Dychy. Dystans, jak w nazwie biegu. Asfaltowa trasa prowadzi ulicami miasta. Finisz przed Zamkiem Piastów Śląskich. Start zaplanowano na godz. 20.30. Na liście zgłoszeń komplet, czyli 1300 uczestników. Zapisy możliwe tylko w przypadku zwolnienia się miejsc.To zawody tylko dla pań, które pobiegną dla zdrowych piersi. Impreza pod hasłem Bieg Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia na pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Trasa liczy 5 km. Uczestniczki pokonają dwie pętle w Parku Szczytnickim. Start o godz. 12.00. Zapisy i szczegółowe informacje na www.kobietawbiegu.pl

W Żmigrodzie tego samego dnia, czyli 15 kwietnia odbędzie się 3.etap Żmigrodzkiego Maratonu na Raty. Uczestnicy pobiegną ścieżkami miejscowego Zespołu Pałacowo-Parkowego. Do pokonania 4 pętle o łącznej długości 4 tysięcy 200 metrów. Start jest bezpłatny. Zapisy na miejscu w dniu zawodów. Start o godz. 11.00 z terenu Zespołu Pałacowo-Parkowego w Żmigrodzie przy ul. Poznańskiej.Są jeszcze ostatnie wolne miejsca w Biegu Wiosennym Radia Wrocław, który w niedzielę 15 kwietnia o godz. 11.00 wystartuje na ścieżce Między Mostami. Uczestnicy będą mieć do pokonania 6 km po nadbrzeżu Odry między mostami Jagiellońskimi i Swojczyckim we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich chętnych - zarówno stałych uczestników naszych radiowych imprez jak i debiutantów. Na wszystkich czekają atrakcyjne pakiety startowe i radiowe medale, a na najszybszych nagrody w postaci sprzętu sportowego. Zapisy do 11.04 na www.biegamy.radiowroclaw.pl

 

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama