Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (8.04-14.04)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2019-04-07 18:15 | Zmodyfikowano: 2019-04-07 18:15
A|A|A

Siódma edycja parkowego wyścigu Go Bieg z Fizjoterapią odbędzie się 13 kwietnia we Wrocławiu. Uczestnicy imprezy w Parku Grabiszyńskim będą mieć do wyboru dwa dystanse: 5 i 10 km. W programie także rywalizacja dla najmłodszych. Start o godz. 11.00 z polany obok obok Cmentarza Żołnierzy Polskich w Parku Grabiszyńskim. Zgłoszenia internetowe do 11.04 lub ewentualnie w dniu zawodów.

Dużej dawki ekstremalnych wrażeń nie zabraknie na Partynicach we Wrocławiu. 13 i 14 kwietnia Tor Wyścigów Konnych zmieni się w biegowy tor przeszkód, a na trasę hipodromu wybiegną uczestnicy Runmageddonu. W programie rywalizacja na trzech dystansach oraz zmagania najmłodszych. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy online do czwartku 11 kwietnia. Start pierwszej serii w sobotę o godz. 7.20.

Zdobywca Góry Parkowej - to impreza, która w najbliższą sobotę (13.04) odbędzie się w Kamiennej Górze. Uczestników czeka rywalizacja na ciekawej, ok. 11-kilometrowej trasie. Nie brak na niej podbiegów, a jej fragment prowadzi przez Kamiennogórskie Podziemia. W programie zawodów także zmagania w nordic walking na 5 kilometrów. Udział w imprezie jest bezpłatny. Trzeba jednak zgłosić swój udział. Limit to 500 uczestników. Start biegu o godz. 12.00 ze stadionu przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze.13 kwietnia w Boguszowie Gorcach koło Wałbrzycha odbędzie się Sztafeta Trzech Szczytów. W programie rywalizacja w dwuosobowych sztafetach lub bieg indywidualny na 20 kilometrów. Trasa jest wymagająca. Uczestnicy wbiegną na szczyt Mniszka, Chełmca oraz Dzikowca Wielkiego. Start w sobotę o godz. 10.00 na stadionie w Boguszowie Gorcach przy ul. Kusocińskiego. Zapisy internetowe oraz ewentualnie w dniu zawodów.

W niedzielę 14.04 w Janikowie k. Jelcza-Laskowic odbędzie się Charytatywny Bieg dla Wiktorii. Uczestnicy pobiegną na 5 kilometrów. W programie także zmagania dla najmłodszych. Po biegu każdy będzie mógł wziąć udział w dodatkowych konkursach z nagrodami. Start o godzinie 11.00 z boiska w Janikowie. Zgłoszenia internetowe przyjmowane będą do 10.04.

 

 
SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama